0723341794
 

דופלקס הרצליה

טלפון: 072-3341854

כתובת: האצל 1, הרצליה פיתוח

דופלקס הרצליה

חוף הים של הרצליה הוא חוף ים משגע . המראה של הים הכחול עם קצף הגלים והחול הזהוב יפה לעין. תאורת החוף בלילה מאירה את הלובן של הגלים ומרגשת את המתבונן בהם. זה המראה שנשקף מהחלונות הפנוראמיים ומהמרפסת של "דופלקס הרצליה" שהוא, מקום לאירועים, לחגיגות, לבילוי, לאוכל טוב והרבה כיף ב"ראש טוב". מתכנני המבנה ומעצביו הצליחו לבנות מבנה שהרבה אנשים ובליינים ימצאו בו את סוג הבילוי המועדף עליהם. יש במקום מרפסת לישיבה בקיץ הישראלי מול הבריזה שמגיעה מהים, ובה אפשר ליהנות מבירה טובה, גלידה , מילק שייק ועוד. ויש את הקומות התחתונות שמשמשים כבאר נעים לימי חורף וקיץ, וכמובן, את המסעדה עם האוכל המפנק.

"דופלקס הרצליה" בנוי גם לאירוח של אירועים מסוגים שונים. יש בו את כל מה שדרוש לצורך ארגון אירועים שונים. יש תפריט עשיר ומגוון שיתאים לכל סוגי האורחים שמגיעים לאירוע. יש מערכות תאורה מתקדמות ומערכת הגברת משובחת שמתאימה למוסיקת רקע וגם למוסיקת ריקודים. הצוות של המקום ישרת את בעל האירוע ואורחיו בדרך הטובה ביותר שיכולה להיות. העובדים קשובים לרצונות ולצרכים של האורחים, ויספקו שירות אדיב ואישי. המקום מעוצב בצורה יפה ונעימה, ויספק לכל אירוע את האינטימיות הדרושה לו. נעים לשבת במקום וכל אחד יכול למצוא את הפינה האהובה עליו, בין אם זה במרכז האולם, או בפינה צדדית על גג המקום.

הרצליה היא מקום שקל להגיע אליו. מי שבא מהצפון לא צריך להיכנס לפקקים של תל אביב, ומי שבא מהדרום יכול להיעזר ברשת הכבישים המודרנית שנסללה, כך שהרצלייה נמצאת במקום טוב במרכז הארץ.המקום משרת מגוון גדול של אוכלוסיה עסקית, תרבותית וגם עממית, אשר יודעת להעריך מקום אירועים טוב וליהנות ממנו. העיצוב והמיקום של "דופלקס הרצליה" מעיד על כוונת מתכנניו ליצור מקום בעל אווירת בילוי אורבאנית שממוקמת לחוף ים, כך שהיא משלבת נוכחות אורבאנית וטבע. השילוב היפה הזה מוסיף לאווירת המקום ומושך אנשים רבים לבילוי בו.לכן, כל מי שמגיע לבילוי במקום יוצא עם חיוך גדול וטעם של עוד.