0723341794
 

מרכז נא לגעת ומסעדת בלאק אאוט – כנסים בחושך

מרכז נא לגעת ומסעדת בלאק אאוט – כנסים בחושך

ארוחה טובה במסעדה היא אירוע שאנשים רבים עושים אחת לכמה זמן דרך קבע. יש מסעדות שונות ולכל אחד יש סגנון אחר . יש מסעדות שמתמחות בבשרים, בדגים, באוכל אתני ועוד. כל אחד מגוון לעצמו בנושא של האוכל את החיים, ומדי פעם מזמין מקום במסעדה אחרת שאהובה עליו. בסופו של דבר כל מסעדה מעבירה חוויית טעמים אחרת. כאשר מדובר ב"מסעדת בלאק אאוט במרכז נא לגעת – כנסים בחושך", אזי מדובר בחוויה של סעודה אחרת. שונה מכל מה שמכירים. החוויה היא חוויה שהולמת בכל החושים והופכת את האירוע לאירוע יצוא דופן וחזק בעוצמתו.

צריך להגיע מוכנים נפשית למסעדה, ואז אפשר יהיה ליהנות מהערב המיוחד. מלצרים עיוורים יובילו את הסועדים למקומותיהם בחושך מוחלט. אנשים צריכים להיעזר בחושים כמו מישוש שמיעה ועוד. לאחר שמגיעות המנות הם ישתמשו בחושי הריח, הטעם והמישוש ויאכלו את האוכל הטעים המוגש להם בצורה עדינה ובאיטיות. כל זה יעביר בהם תחושות שהם לא מכירים, ולכן יש העצמה של החוויה. יש מנות מיוחדות אשר מוגשות במסעדה, והן מבוססות על תפריט צמחוני ועל תפריט דגים. את המנות מכינים שפים מנוסים ויצירתיים והן, למעשה, מבוססות על ארבע ארוחות עונתיות וקבועות שמוגשות במקום. המסעדה ממוקמת בנמל יפו ומהווה חלק מקומפלקס שמיועד לרווחת עיוורים וחרשים.

יש אנשים אשר התנסו בסעודה ב"מסעדת בלאק אאוט", ורוצים להעביר את החוויה המיוחדת לאנשים אחרים. ניתן לקיים במקום אירועים צנועים למסיבות , לימי הולדת ולעוד אירועים מיוחדים. כל בעל אירוע צריך להחליט אם האירוע מתאים לאורחיו, ובהתאם לזה להזמין את המקום ואת התפריט המתאים. מי שמצוי בעניין ועשוי לאהוב את הרעיון של בילוי ב"מסעדת בלאק אאוט", מובטחת לו חוויה מהממת ומעוררת מחשבה. שילוב של ערב מוצלח עם חוויה מרגשת ואנושית ייזכר על ידי רבים לזמן רב ואפילו לכל החיים. יש באכילה כזאת שמחדדת את החושים סוג של התנסות מיוחדת שנותן פרופורציה אחרת לחיים השגרתיים, ובכך תרומת המסעדה לאנשים רבים שמבקרים בה. וזה, כמובן, בנוסף לאוכל המעולה ורמת האירוח הגבוהה.