0723341794
 

מסעדת דונה גרציה

מסעדת דונה גרציה

ישראלים רבים אוהבים לגוון את הטיולים והחופשות שלהם ולהגיע מדי פעם למקומות שונים בארץ. הכנרת והעיר טבריה שממוקמת לחופיה היא יעד תיירותי מובהק לרבים, ומומלץ לכל מי שמגיע לטבריה להיכנס ולסעוד את ליבו במסעדת "דונה גרציה" שנמצאת במרכז העיר. המסעדה הינה מסעדה איטלקית והיא קרויה על שם נדבנית יהודיה עשירה מתקופת ימי הביניים שאהבה את העיר טבריה והשקיעה בה כספים רבים. המטבח האיטלקי הוא מטבח מרגש וטעים. יש בו שילוב של אוכל שמבוסס על בצקים, ירקות, גבינות, דגים ועוד. המסעדה יפה מאוד ומעוצבת בצורה שמושכת את הלב ואת העין, כך, שכל מי שמגיע אליה יוצא עם בטן שביעה, הרגשה מעולה וחיוך ענק על הפנים.

המסעדה מוכרת מאוד לתושבי טבריה והסביבה, ורבים מהם מעדיפים לבחור בה כמקום מועדף לקיום אירועים חגיגיים שונים. אירועי חתונות, בר מצוות ועוד וכן אירועים עסקיים כמו כנסים, אירועי השקת מוצר, ואחרים. ארגון של אירוע מחייב תכנון נכון ומוקפד. זה מתחיל בבחירת התפריט וממשיך אל כל תכנון ההתנהלות של הערב כולל החלקים האומנותיים שבו. בעלי המקום שהינם מאוד מנוסים בארגון אירועים וכנסים שונים, יעזרו למפיקי האירוע למצוא את האיזון הנכון בתפריט שיתאים לאורחים וגם יקלע לטעם של המזמין. על כל האירוע ינצח מנהל אירוע מטעם המסעדה שישגיח שכל האירוע יזרום בצורה קלילה וטובה.

המיקום של טבריה לגדות הכנרת, והשילוב של עיר תיירות שיש בה מבנים עתיקים וחדשים מוסיפים רבות לאווירה של כל מי שמטייל בה, וזה אך טבעי, שאת שעות האוכל של הצהריים, הערב, או הלילה יעשו התיירים במסעדת "דונה גרציה" שבנויה מאבנים מיוחדות האופייניות לסביבה, ואשר מסמלת ברוחה את העיר. השפים של המסעדה יודעים להכין מנות אוכל מושקעות וטעימות, ומצרכי המזון וחומרי הגלם הם טריים ורעננים כל העת. יש למסעדה מגוון גדול של דגי ים ובריכה כיאה למסעדה שמשלבת דגים בתפריט שלה, ואשר שוכנת לחוף הכנרת. התאורה הקסומה בלילה של המסעדה, והעיר העתיקה בטבריה תוסיף לאווירה, וכל הסועדים בה יעבירו ערב בלתי נשכח שמשלב אוכל טוב וטיול לילי קליל ומהנה באזור העתיק של טבריה.