0723341794
 

ויקי כריסטינה

ויקי כריסטינה

תל אביב היא עיר תוססת שמכונה בצדק רב עיר ללא הפסקה. אחד מהמתחמים היפים ביותר שהוקמו ושופצו בשנים האחרונות הוא מתחם התחנה בנוה צדק. המתחם משלב עיצוב של מתחם מודרני תוך כדי שימור מבנים ישנים מהתקופה הראשונה של העיר תל אביב. במקום זה הוקמה מסעדת טאפאס בסגנון ספרדי ולידה באר יין ומשקאות חריפים תוסס. השילוב של שני אלה מאפשר לאנשים ובליינים רבים לבלות שעות רבות ונעימות בתקופות שונות של השנה ובשעות שונות של היום והלילה.צוות המסעדה בניצוח של השף דודי בן דוד ואנשי הבאר ישרתו את כל האורחים והסועדים בצורה מקצועית ואדיבה, והישיבה בחצר מוצלת תחת עץ פיקוס עתיק ורב מימדים תוסיף מאוד לאווירה הנינוחה שאמורה להיות בשעת כל ארוחה.

המטבח הספרדי הוא מטבח מגוון ועשיר. חלק מרכזי במטבח מהווים מנות הטאפאס שהספרדים כל כך אוהבים לאכול.כל ספר טיול לברצלונה העיר היפה ימליץ לתייר הישראלי ביקור במסעדת טאפאס בעיר, ואכן ישראלים רבים חוו את החוויה של אכילה שם ואת האווירה המיוחדת שיש במסעדות הקטלוניות.. מנהלי המקום הצליחו להכניס את האווירה הזאת למקום, ואפשר לשבת לצלילי מוסיקה ספרדית עממית וליהנות מהמבחר הגדול שיש למסעדה להציע. המקום מרווח ואפשר לערוך בו אירועים שונים כמו, ימי הולדת, ימי נישואין ועוד.מיקומה של ויקי כריסטינה הוא מעולה מאחר והיא קרובה למרכזי תרבות ולמרכזי עסקים מובילים של העיר תל אביב, ואנשי תרבות ועסקים רבים יכולים להגיע ולקיים בה פגישות עסקיות ואחרות.

המטבח של ויקי כריסטינה שהינו מטבח ספרדי, והבאר העשיר שלה ימשכו קהל בליינים רב. אלו יעדיפו ארוחת טאפאס קלה ואחרים ייהנו לשבת על הבאר לשמוע מוסיקה ולהעביר ערב שתייה עם מנות מובחרות שונות שמוכנות בסגנון ספרדי קלאסי שכוללות סוגי ירקות, דגים כבושים,פירות ים, נקניקים, פיסות גבינה ועוד.העיצוב היפה של המקום,יחד עם החצר הרחבה שפזורים בה פסלי פסיפס יפים יחד מוסיפים חן רב למקום ונותנים לו את הנופך הספרדי שלו. לכן מומלץ למי שרוצה לארח אנשי עסקים מהארץ או מחו"ל ולמי שרוצה לקיים אירוע אינטימי ומושקע, להגיע או להתקשר כדי להזמין מקום.