0723341794
 

מרכז כנסים ונציה

מרכז כנסים ונציה

מרכז כנסים ונציה נראה טוב מכל זווית אפשרית. כאשר נכנסים לאתר האינטרנט המושקע ומביטים בתמונות המקום היפות, ובתמונות של מנות האוכל הנהדרות שמוגשות על השולחנות נוצר חשק לבדוק ולראות את המקום מקרוב. ואכן, כל מי שמגיע אלינו למרכז יכול להתרשם מהיופי שלו, מההשקעה בכל פרט ופרט ולחוש את ההרגשה הנעימה שמתלווה לביקור במקום. וזה רק פתיח ליכולת הארגון והאירוח של בעלי ומנהלי המקום, אשר מבססים את האירוח על תפריט עשיר, מקורי וטעים במיוחד, ועל רמת שירות גבוהה של המתחם היפה. כל בעל אירוע שיעשה אירוע במרכז ונציה יצא עם חיוך,עם הרגשה נהדרת ושביעות רצון מלאה. והרי זה מצב אידיאלי.

השפים שמכינים את האוכל שבתפריט הם שפים מקצועיים ויצירתיים. המנות איכותיות וטעימות, וכל חומרי הגלם שמהם עשויים המנות השונות הם טריים ורעננים. כל אחד יכול למצוא בתפריט את המנות המתאימות לו ולאורחיו. השפים ומנהלי המקום יכולים לסייע לכל מי שמתלבט לבחור את המנות שאורחיו ישמחו לקבל על השולחן, או ייקחו מהמגשים שיוצבו על הדלפקים השונים.הגיוון הגדול יהיו לאורך כל המנות בין אם זה מנות פתיחה, ביניים, או קינוח. בנוסף , לאורך כל הערב תוגש שתייה קרה, חריפה וחמה ללא הגבלה, ועובדי המקום יעשו רבות כדי להשביע את רצון האורחים ולמלא את מבוקשם. על כל האירוע יופקד מנהל אירוע מטעם מרכז ונציה, והוא ישגיח שכל האירוע יתנהל בצורה חלקה.

המקום מותאם לאירועים פרטיים חגיגיים, וגם לכנסים שונים של מוסדות, חברות עסקיות, עמותות, ארגונים שונים, ועוד. יש במקום כל מה שנחוץ לצורך קיום אירועים כאלו. יש חדרי ישיבות שיש בהם מערכות רמקולים, מערכות טלפוניה שונות, מקרני וידיאו שנועדו להצגת סרטונים ומצגות שונות. יש במות שנועדו למרצים ולמברכים שונים ועוד. לצורך אירועים פרטיים יש רחבות קבלות פנים, רחבות ריקודים, עמדות די ג'י., מערכות סאונד מעולות ומערכות של תאורה מתאימה לסוגי אירועים שונים. כל אלו יועמדו לרשות מפיקי האירועים או הכנסים, ואנשי מרכז ונציה ישמחו לעזור בכל דבר על מנת כל הנוכחים והמוזמנים ייהנו במהלך האירוע.