0723341794
 

מסעדת סומסה

מסעדת סומסה

מסעדת "סומסה" היא מסעדה שממוקמת במקום מרכזי ברמת גן בסמוך מאוד למרכזים עסקיים מבוקשים בעיר הדינאמית הזאת. המיקום נבחר על מנת לשרת קהל גדול של לקוחות. בין הלקוחות אשר יכולים למצוא עניין גדול במקום ניתן למנות לקוחות עסקיים שמעוניינים לקיים שם פגישות עם שותפים ולקוחות מהארץ ומחו"ל, אנשים פרטיים שרוצים לקיים מסיבות שונות כמו ימי הולדת, ימי נישואין ועוד. גם חברות מסחריות ואחרות יכולות לשכור את מסעדת "סומסה" על מנת לקיים בה כנסים ,ואירועים שונים הקשורים למוסד המזמין. המקום גדול ומרווח ויכול להכיל כמות של אורחים ומוזמנים רבים. ניתן להיכנס לאתר המסעדה , להתרשם ולהתקשר על מנת להזמין מקום.

מסעדת "סומסה" מעוצבת בצורה מיוחדת. יש בה רצפת פרקט שנותנת לה את הייחוד שלה. ריצוף העץ מעניק למקום את החום הטבעי, ויוצר אווירה מתאימה, ולכן,סועדים רבים ישמחו להנעים שם את זמנם ולאכול את המנות הטעימות בשילוב של בקבוק יין איכותי. התפריט במסעדה מגוון, ויש בו מבחר גדול של סוגי מנות. השפים מתמחים בהכנת מנות מיוחדות שכוללות בשרים מובחרים, דגים ומנות צמחוניות שונות.המקום פתוח משעות הבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה, ולכן, מתאים לאנשים מטווח גילאים מגוון, ניתן לקבל בו מנות עסקיות מעולות, ואפשר להגיע לארוחות ערב מושקעות לרגל אירועים מיוחדים, או אם סתם רוצים לצאת וליהנות מאוכל מעולה במסעדה יפה.

בעלי ומנהלי המסעדה הינם בעלי ניסיון רב בתחום, ולכן כל הניהול של המסעדה נעשה בצורה הטובה ביותר. כאשר בעלי אירוע מזמינים את המקום לצורך האירוע, הם יכולים לקבל עצות רבות ומועילות לגבי שאלות חשובות הקשורות באירוע. כמו סוג התפריט, ניהול הערב ועוד. התפריט יותאם לטעמו של בעל האירוע ולטעם האורחים. ניתן לערוך אירוח על בסיס תפריט גורמה, או תפריט מגוון אחר שישולבו בו מנות גורמה. יש במקום אפשרות להקרין סרטונים, לשאת ברכות ולעשות עוד פעולות שקשורות בתוכן אומנותי . אירוח במסעדת "סומסה" הוא אירוח שישאיר טעם של עוד אצל המוזמנים השונים שיהיו בו, רושם טוב שייזכר לזמן רב הוא אחד מהדברים שהופכים אירוע רגיל לאירוע מיוחד.