0723341794
 

מועדון דיזינגוף

מועדון דיזינגוף

השם דיזינגוף אומר רבות לכל תל אביבי ובעצם, לכל ישראלי. רחוב דיזינגוף והכיכר שבו הוא שם דבר בתולדות תל אביב והיישוב בארץ. תל אביב עצמה היא עיר ללא הפסקה, ויש בה אווירה מיוחדת שמתאימה לכל סוגי הבילוי. מועדון דיזינגוף הוא מועדון שהוקם מתוך מטרה לאפשר לתל אביבים רבים ולאנשים וצעירים מכל רחבי הארץ לרקוד במסיבות נהדרות וכיפיות. מועדון דיזינגוף גם ערוך למתן שירות לאירועים אחרים בין אם זה אירועים פרטיים, או עסקיים. במקום ניתן לקיים אירועים רבי משתתפים כמו שמחות פרטיות, ימי הולדת ועוד וגם כנסים, ועידות, קונגרסים ועוד שנועדו לקהל מוזמנים של חברות, עסקים, עמותות וארגונים שונים.

במועדון יש את כל מה שנחוץ לצורך קיום האירועים. יש רחבות קבלות פנים, אולמות כינוס או ריקודים, חדרים מרווחים לאירוח וי אי פי ועוד. יש מערכות מולטימדיה שכוללת לדים, מסכים, , מערכות תקשורת, מכשירים להקרנת סרטונים ומצגות שונות, ועוד. יש מטבח מעולה שעל ניהולו מופקדים שפים מנוסים ויצירתיים. התפריט מגוון ועשיר, ומתאים לאירועים שונים ולסוגי אנשים וקהלים מגוונים. האוכל כולל מנות פתיחה ,מתאבנים, מנות עיקריות ומנות קינוח נהדרות. כל זה יוגש לצד משקאות קלים, חריפים וחמים ללא הגבלה. צוות המועדון ומנהליו ישרתו את בעלי האירוח ואורחיהם בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות, על מנת שהם ייהנו וימליצו בעתיד על המועדון לחבריהם.

מועדון דיזינגוף מותאם מאוד לריקודים. הוא ממוזג, ואפשר להשמיע בו את כל סוגי המוזיקה על מנת שכל מי שבא ייהנה לרקוד. על עמדות הדי ג'י יופקדו תקליטנים מנוסים אשר מכירים את המוסיקה הפופולארית לתקופה, ויריצו אותה לאורך כל הערב. מערכות הקול, מערכות התאורה, הפנסים והרפלקטורים השונים ישתלבו עם מערכות יצירת עשן. כל אלה יוסיפו אפקטים משלהם, יתרמו לאווירה של המקום. ויעלו את מצב הרוח של החוגגים.מועדון דיזינגוף ממוקם במרכז תל אביב ויש לו מקומות חניה שמיועדות לאורחים וגם חניונים בקרבת מקום. הוא מאוד מקובל על ציבור אנשים גדול, וחברות עסקיות רבות עורכים בו כנסים ואירועים באופן קבוע. אין כמו אירוע מכובד בתוך מתחם עירוני בלב העיר תל אביב.