0723341794
 

הרמוזו

הרמוזו

אירועים וכנסים מתקיימים בישראל לאורך כל שנותיה ולאורך תקופה ארוכה רבת שנים. אולמות אירועים שונים נבנו לאורך השנים, וכל העת בנייתם הולכת ומשתכללת. מתחם האירועים החדש "הרמוזו" הוא אחד החדישים ביותר והושקעו בו מחשבה רבה, עשרות שעות של תכנון וכספים רבים, והכול נעשה מתוך מטרה מרכזית אחת: לשמש כאולם מפואר ומיוחד. שישרת עשרות ומאות בעלי אירועים בצורה הטובה והנחשקת ביותר. המיקום שלו ליד מודיעין בסמוך ליער בן שמן היפה נבחר בקפידה רבה על מנת לתת מענה הולם לכל מי שמגיע אליו מכל המקומות בארץ. רשת הכבישים המפותחת שיש מסביב מאפשרת נסיעה חלקה ומהירה שתסתיים בחנייה הגדולה שעומדת לרשותו.

אתר המתחם נבחר כאשר הוא נושק לנוף טבעי של יער בן שמן והסביבה היפה והירוקה שלו. המתחם עצמו הוא ענק ויש בו גנים מרהיבים שנכנסים אליהם דרך שביל כניסה מרוצף ויפה, אשר מואר בלילה בתאורות שבילים רכות, ובתאורות ספוטים ממוקדות .יש מספר רחבות שנועדו לצורך קבלת פנים, לעריכת טקסים כמו טקסי חופה, לריקודים ועוד. מערכות התאורה המולטימדיה והתאורה הן מהמשוכללות ביותר שקיימות בתחום, ונועדו לתת מענה הולם לעריכה של טקסים, להקרנת סרטים, להקראת ברכות ועוד נושאים שמרכיבים אירוע שכזה. התפריט העשיר, הייחודי והמגוון מהווה את אחד מהנקודות החשובות שעליו נשען כל אירוע. האוכל פשוט נהדר, ויהיה ערב לכל אורח, וכל אחד ימצא בתפריט את המנות האהובות עליו ביותר.

המקום בנוי לקליטת מוזמנים רבים, ויש בו שני אולמות בגדלים שונים. ניתן לערוך בו אירועים פרטיים, כנסים ואירועים עסקיים שונים. כל אירוע מתנהל על פי תכנון מוקדם אשר בראשיתו יגיעו האורחים, יתכנסו ברחבות קבלת הפנים, וייהנו משפע של מנות פתיחה, פוד פינגר, ומנות מיוחדות שיוכנו על ידי השפים. יהיו מלצרים שיסתובבו בין האורחים ויהיו דלפקים שעליהם יוכנו מיני מאכלים מיוחדים. התפריט המגוון לאורך כל הערב יכלול מנות ראשונות, ביניים, עיקריות ומנות קינוח נהדרות שישלימו את הארוחה המשביעה. לאורך כל הערב יהיו משקאות קלים ,חריפים, וחמים שיוגשו בחופשיות על ידי המלצרים. כל האירוע יהיה אירוע מענג שישאיר זיכרון טוב וטעם של עוד לכל המשתתפים.