0723341794
 

גן בראשית

גן בראשית

אנשים רבים מעוניינים לערוך את האירוע שלהם במקום מודרני ויפה על מנת שהאורחים המגיעים ייהנו מאוד. לכן,כל מי שרוצה לערוך אירוע או כנס נחשב,באזור באר שבע מוזמן לבדוק את האפשרות לערוך אותו ב"גן בראשית" שבעיר. "גן בראשית" שממוקם סמוך לתל שבע העתיק תוכנן, עוצב ונבנה בהשקעה כספית גדולה. גן האירועים מדהים ביופיו, ויש בו גן מושקע לצד אולם גדול שיכול להכיל כמות גדולה של מוזמנים. הגנים המרווחים מכילים בתוכם רחבות גדולות לקבלת פנים. השבילים מרוצפים, ותאורה מסוגים שונים מותקנת בהם. בלילה תאיר התאורה הקסומה את השבילים בתאורת שבילים אינטימית, ועל העצים ובמקומות אחרים יהיו מנורות ספוט מתאימות, ותאורת שטח חזקה תאיר את הרחבות השונות.

האורחים שמגיעים לקבלת הפנים ייהנו ממנות פתיחה שיוגשו על ידי מלצרים או מסוגי מזון שיהיו על דוכנים בפינות שונות של הגן. בפינה אחרת של הגן תמוקם הבמה שעליה ייערכו טקסי נישואין, ובמקום אחר תהיה רחבת הריקודים שמאובזרת במערכות תאורה ורמקולים מתאימים. יש אפשרות לשבת ליד השולחנות בגן הפתוח , וכאשר מזג האוויר אינו מאפשר זאת, ניתן לערוך את השולחנות בתוך האולם. יש הקפדה מאוד גדולה על איכות האוכל שמוגש בגן, והתפריט הינו מגוון ועשיר.אורחים שמגיעים לאירוע יודעים להעריך אוכל ברמה גבוהה. .צוות העובדים של הגן בראשות מנהלי המקום ומנהלי האירועים קשוב מאוד לבקשות בעלי האירוע ולאורחיו, וישרתו אותם באדיבות רבה.

גן האירועים בנוי ומותאם לסוגי אירועים שונים בין אם הם אירועים משפחתיים כמו חתונות, בר מצוות, בריתות ועוד. או אירועי כנסים שונים וחשובים. המקום הבנוי בהידור רב ובטוב טעם ייתן לכל אחד את ההרגשה של אורח רצוי שעבורו עושים הכול כדי לגרום לו הנאה מרבית, ולכן, בעלי אירועים רבים מבקשים לערוך את האירועים ב"גן בראשית". לבעלי המקום יש מוניטין רב בן עשרות שנים בתחום האירועים, והניסיון המצטבר שלהם הוביל אותם לתכנן ולהקים גן אירועים נחשב ומהודר שחורט על דגלו הענקת שירות מעולה לבעלי האירועים. כל מי שמגיע לאירוע ונוכח בו יזכור את המקום האירוע המיוחד למשך זמן רב.