0723341794
 

בר סלונה ביפו

בר סלונה ביפו

אנשים רבים מעוניינים לקיים את האירועים שלהם בצורה אינטימית. המגמה של בעלי אירועים רבים מאוד היא לצמצם אירועים שנחשבים גדולים מבחינת כמות מוזמנים, כמו חתונות, ולקיים אותם במסגרת אינטימית שאליה מגיעים האנשים הקרובים ביותר. בר סלונה מתאים מאוד לקיום אירועים מצומצמים ובינוניים, במיוחד בקיץ כאשר ניתן לפתוח את המרפסת ולערוך בה טקסים שונים. לסלונה בר שממוקם במתחם נוגה ביפו יש את כל היתרונות שמייחד אותו, ומאפשר לאורחים ליהנות מבילוי תוסס ונעים מסוגים שונים הוא יפה ומעוצב בסגנון שנות החמישים והשישים, יש בו מקומות ישיבה נוחים מסוגים שונים. יש לו בר עשיר ומיוחד, והתפריט שלו הוא מגוון מאוד.

אנשים מגיעים לבר כדי לשמוע מוזיקה טובה,לשתות, לאכול, לבלות ולהעביר כמה שעות כייף שמנתקות אותם משגרת החיים הלחוצה. ולכן, בעלי המקום תכננו ועיצבו את הבר בצורה מיוחדת אשר יוצרת אווירה מתאימה לסוג בילוי כזה. יש לו מערכת סאונד איכותית מאוד, מערכות תאורה שונות שיכולות לאפשר תאורת רקע, תאורת ספוטים, תאורה רכה וגם תאורה בהירה, התפריט המגוון כולל מנות שונות שמותאמות לאנשים שמגיעים לשתות אלכוהול ולאכול מתאבנים או מזטים קלים שונים, וגם לאנשים אשר מעוניינים לאכול ארוחה מגוונת עם מספר מנות מובחרות. כל אחד יכול למצוא את מבוקשו בסלונה בר ולהגיש בנוח עם בחירתו

הבר ממוקם ביפו בקרבה למרכזי תרבות ועסקים באזור. אנשי עסקים, אנשי בוהמה ורבים אחרים יכולים להגיע לפגישות ,ליהנות מארוחות עסקיות או משיחות על בקבוק יין טוב או שתייה חמה או קלה בהתאם לטעם ולרצון. קיום אירוע או כנס במקום מחייב תכנון והתייחסות מיוחדת. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט ולהתרשם, ומומלץ להתקשר ולהגיע על מנת לקבל פרטים לגבי עריכת האירוע בבר. בעלי המקום מנוסים מאוד בכל מה שקשור בעריכת אירועים, והם ימליצו על שורה של רעיונות שישדרגו את האירוע מבחינת התנהלותו. הם יעזרו למתלבטים בבחירת תפריט, בתכנון הערב על חלקיו האומנותיים ,שיכולים לכלול ברכות, קריוקי, ריקודים, הקרנת סרטונים ועוד נושאים שאוהבים לקיים בעת אירועים מיוחדים. הצוות ישרת את כל המוזמנים בצורה מקצועית וטובה על מנת שיצאו עם חיוך גדול.