0723341794
 

בר הההאנגאובר בראשון לציון

בר הההאנגאובר בראשון לציון

בילוי בבר הוא בילוי שמתאים לאנשים צעירים ומבוגרים שמעוניינים לשבת במקום יפה, לשמוע מוסיקה טובה, לדבר, לשמוח ולהעביר מספר שעות עם חברים קרובים. יש גם רצון וצורך להתנתק לשעה קלה מהסביבה הלוחצת, ומסדר היום השגרתי. ולכן בר ההנגאובר שממוקם בראשון לציון מתאים מאוד לצרכים אלו. הבר מושך אליו אורחים ובליינים ממקומות רבים בעיר וסביבתה. יש אורחים רבים שמגיעים גם מכל רחבי גוש דן ומעבירים בו שעות נעימות. הבר ערוך לאירוח מספר רב של אנשים, ואפשר לקיים בו מסיבות שונות, כמו: ימי הולדת, ימי נישואין ועוד אירועים שונים אנשים רוצים לחגוג.

יש במקום מערכות תאורה מודרניות שכוללות סוגי תאורה שונים, יש מערכות סאונד מעולות שניתן לשמוע בה מוזיקה באיכות גבוהה, המקום מעוצב בצורה יפה, יש בו כסאות בגדלים ובגבהים שונים ולכן, כל אחד יכול למצוא את הפינה האהובה עליו. כל זה יוצר אווירה טובה ומתאימה לשהייה במקום, ואכן אנשים שמחים להעביר בו שעות איכותיות רבות.התפריט של הבר מאוד מגוון ומוקפד וניתן למצוא בו מתאבנים, אנטי פסטי, מנות ראשונות ועיקריות שונות ועוד. כל אחד יוכל למצוא את האוכל המתאים והערב ביותר לטעמו,בין אם זה מזון קל שמתאים לשתיית אלכוהול ומוגש עימו , או מנות יותר עשירות וגדולות לסועדים.

השירות של אנשי הבר הינו מקצועי ואדיב. בעלי ומנהלי המקום הינם אנשים אשר יש להם ניסיון בכל עולם הבארים והמסעדנות ,ויודעים לנהל מקומות כמו באר ההנגאובר בראשון לציון, ולכן, כל מי שמגיע למקום יודע שהוא מקבל את המיטב. ההגעה למקום נוחה הודות לרשת הכבישים המעולה שיש בסביבה, והודות למיקום הטוב והנוח של הבאר, כך אפשר להגיע אליו בזמן קצר יחסית ובצורה נוחה. מומלץ לאנשים אשר רוצים לקיים בו אירוע להתקשר למנהלי המקום, לקבוע פגישה ולהגיע על מנת לתכנן את האירוע. מובטח לכל בעל אירוע שהוא יקבל את הטיפים והעצות הטובות ביותר על מנת שהאירוע שלו ייערך בצורה מושלמת. התכנון יהיה משותף, וייעשה על פי בקשות והנחיות הלקוח, וכל הערב ינוהל על ידי מנהל אירוע של הבאר..